725241. SKÅLAR, 5 delar, glas, bl a Bergdala samt Orrefors.

Längd 9-30 cm.

Ytrepor samt slitage.

Längd 9-30 cm.

Ytrepor samt slitage.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Föremålsnr
725241

Om auktionshuset

Namn
Momsnr
SE660220157301
Org.nr
6602201573
Telefon
035-12 53 23
Adress

Verkstadsgatan 2
302 60 Halmstad
Sverige

Antal besök: 284