SKÅLAR, 5 delar, glas, bl a Bergdala samt Orrefors.

725241. SKÅLAR, 5 delar, glas, bl a Bergdala samt Orrefors.

Längd 9-30 cm.

Ytrepor samt slitage.

Längd 9-30 cm.

Ytrepor samt slitage.

Antal besök: 415