CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö".

724971. CARL MALMSTEN. Soffa, "Visingsö".

Furu. Längd 203, djup 72, höjd 78 cm.

Bruksslitage, smärre fläckar och repor, ben med skav.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 10 447