MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

724513. MATSALSGRUPP, 5 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av 4 st stolar, rygghöjd 94 cm, bord, längd 150 cm, bredd 95 cm, höjd 73 cm, +2 iläggsskivor bredd 30 cm.

Ytslitage samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage samt repor.

Antal besök: 296