TAKLAMPA, Fog & Mørup Danmark.

72450. TAKLAMPA, Fog & Mørup Danmark.

Diameter ca 40 cm.

Slitage, repor, ställvis rost.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 40 cm.

Antal besök: 660