MATBORD, teak, 1960/70-tal.

MATBORD, teak, 1960/70-tal.
724502. MATBORD, teak, 1960/70-tal.

Bordsskiva 140x90 cm, +2 iläggsskiva 50 cm/st, höjd 71 cm.

Kraftigt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kraftigt ytslitage.

Antal besök: 768