SKÅLAR, 2 st, kristall, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, Bengt Edenfalk, Kosta Boda, signerade.

724442. SKÅLAR, 2 st, kristall, "Sofiero", Gunnar Cyrén, Orrefors, Bengt Edenfalk, Kosta Boda, signerade.

Skål Sofiero Gunnar Cyrén signerad höjd 8 cm.
Skål Bengt Edenfalk signerad höjd 8,8 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 2 502