TÄNDARE samt ETUI, 1900-tal.

TÄNDARE samt ETUI, 1900-tal.
723955. TÄNDARE samt ETUI, 1900-tal.

9 tändare, 3 märken samt etui.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador.

Antal besök: 601