SKEPPSMODELL 1800/1900-tal.

SKEPPSMODELL 1800/1900-tal.
72371. SKEPPSMODELL 1800/1900-tal.

Regalskepp. Längd ca 70 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Regalskepp. Längd ca 70 cm.

Skador.

Antal besök: 1 291