JON PÄRSON. Olja på duk.

JON PÄRSON. Olja på duk.
723715. JON PÄRSON. Olja på duk.

Komposition med färger, signerad och daterad 1959, 51x22 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 1 919