BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal.

72332. BORDSLAMPA, porslin, Kina, 1900-tal.

Höjd till och med lampsockel ca 43 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 675