FARTYGSMODELL, med fungerande ångmaskin, ca 1920-tal.

72318. FARTYGSMODELL, med fungerande ångmaskin, ca 1920-tal.

Fartygsskrov skuren i ett stycke, plåt, fungerande ångmaskin.
Längd 82 cm.

Bruksslitage, saknar en del skruvar till däcket.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 82 cm.

Antal besök: 1 512