LEKSAK, Bulldozer, "Handy Hank", TN Japan, 1960/70-tal.

72279. LEKSAK, Bulldozer, "Handy Hank", TN Japan, 1960/70-tal.

Litograferad plåt, batteridriven, längd ca 28 cm.

Ej funktionstestad, förare saknas. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 879