LJUSSTAKAR, koppar, 1900-tal.

LJUSSTAKAR, koppar, 1900-tal.
722088. LJUSSTAKAR, koppar, 1900-tal.

Höjd 24 cm.

Slitage samt lagning på en ljusstake.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 24 cm.

Antal besök: 1 154