HENRY COOPER. Olja på duk, signerad.

72202. HENRY COOPER. Olja på duk, signerad.

38 x 59 cm.

Mindre färgkrackelering.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 59 cm.

Mindre färgkrackelering.

Antal besök: 938