KRUTMÅTT, 5 st, 18/1900-tal.

KRUTMÅTT, 5 st, 18/1900-tal.
721928. KRUTMÅTT, 5 st, 18/1900-tal.

Någon märkt, längd 12-13,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 381