SOPPSLEV, silver,1791, total vikt ca 148 gram.

721763. SOPPSLEV, silver,1791, total vikt ca 148 gram.

Signerad P B.
Längd ca 42 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad P B.
Längd ca 42 cm.

Antal besök: 818