STOL, 1960/70-tal.

STOL, 1960/70-tal.
721704. STOL, 1960/70-tal.

Bemålad.

Bruksslitage. Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
721704. STOL, 1960/70-tal.

Bemålad.

Antal besök: 1 196