Kristallskål, diameter 21 cm, höjd 10 cm Kristallskål, diameter 21,5 cm, höjd 10,5 cm Karaffer, 2 st höjd 28-35 cm Kanna, höjd 20 cm.
Mindre nagg, bruksslitage.