TAVLOR, oljetryck, 2-stycken, Drottning Victoria samt Alexandra Feodorovna , tidigt 1900-tal.

721300. TAVLOR, oljetryck, 2-stycken, Drottning Victoria samt Alexandra Feodorovna , tidigt 1900-tal.

39X30 cm samt 42x31 cm.

Något gulnade, fläckar, mindre skador och veck.

Gör en kostnadsfri värdering!

39X30 cm samt 42x31 cm.

Antal besök: 333