OKÄND KONSTNÄR. Komposition av kofångare, 1900-tal.

72129. OKÄND KONSTNÄR. Komposition av kofångare, 1900-tal.

180 x 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

180 x 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 960