FRUKTBORD, troligen formgivet av Jens H Quistgaard, 1900-talets andra hälft.

72120. FRUKTBORD, troligen formgivet av Jens H Quistgaard, 1900-talets andra hälft.

Lös bricka, diameter 49, höjd 43,5 cm.

Omfattande slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Omfattande slitage.

Antal besök: 1 468