TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Grythyttan, 1900-talets mitt.

72113. TRÄDGÅRDSMÖBEL, 5 delar, Grythyttan, 1900-talets mitt.

Karmstolar, ett par A2.
Stolar, ett par.
Bordsunderrede.

Slitage och smärre skador, några plankor utbytta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Karmstolar, ett par A2.
Stolar, ett par.
Bordsunderrede.

Antal besök: 1 387