BIDÉ, trä/porslin, Rörstrand, 18/1900-tal.

721063. BIDÉ, trä/porslin, Rörstrand, 18/1900-tal.

Höjd ca 38 cm, 49 x 31 cm.

Bruksslitage, lagningar, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm, 49 x 31 cm.

Antal besök: 1 739