TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.
720599. TRÄDGÅRDSBÄNK, 1900-tal.

Bemålade metallgavlar samt sits av bemålade träribbor, längd 100 cm, bredd 40 cm, höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 460