PARTI PORSLIN, ca 11 delar, Rörstrand och Arabia, 1900-tal.

72055. PARTI PORSLIN, ca 11 delar, Rörstrand och Arabia, 1900-tal.

Bestående av, 6 st tallrikar, samt fat, med dekor av fiskar, Rörstrand samt 4 st assietter, arabia, design Gunvor Olin Grönkvist.

Bruksslitage, fat med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fat med nagg.

Antal besök: 1 317