STOLAR, ett par, "Åkerblomsstolen", Gunnar Eklöf.

72024. STOLAR, ett par, "Åkerblomsstolen", Gunnar Eklöf.

Vitmålade.

Slitage, färgbortfall samt repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vitmålade.

Antal besök: 1 883