PARTI HANDDOCKOR, 7 st, 1900-tal.

72020. PARTI HANDDOCKOR, 7 st, 1900-tal.

Huvuden och händer skulpterade i trä.
Huvudenas höjd ca 15 cm.
Total höjd ca 45-60 cm.

Enligt uppgift inköpta av en uppköpare av antika saker i Danmark på 1970-talet.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Huvudenas höjd ca 15 cm.
Total höjd ca 45-60 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 689