JULIUS PAUL JUNGHANNS. Litografi.

720171. JULIUS PAUL JUNGHANNS. Litografi.

ca 38x34 cm.

Åldersslitage. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 38x34 cm.

Antal besök: 1 027