SKRIVBORD, jugend, 1900-tal.

SKRIVBORD, jugend, 1900-tal.
72014. SKRIVBORD, jugend, 1900-tal.

Längd 63, bredd 118, höjd 77 cm.

Slitage, märken, spricka på skivans kant, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 6 039