BANKETT, sengustaviansk stil, 1800-tal.

72008. BANKETT, sengustaviansk stil, 1800-tal.

Gråmålad. Längd ca 58 cm.

Slitage, renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gråmålad. Längd ca 58 cm.

Slitage, renoverad.

Antal besök: 832