KAKELPLATTOR, fajans, Holland, 1700-tal.

71985. KAKELPLATTOR, fajans, Holland, 1700-tal.

13x13 cm.

Skador, slitage, krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

13x13 cm.

Skador, slitage, krackelyr.

Antal besök: 797