OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. SKULPTUR, patinerad brons, 1900-talets senare del.

719753. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. SKULPTUR, patinerad brons, 1900-talets senare del.

Mor och barn, höjd 40 cm.

sedvanligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mor och barn, höjd 40 cm.

sedvanligt ytslitage.

Antal besök: 421