RYDBERGS-GLAS.

RYDBERGS-GLAS.
719712. RYDBERGS-GLAS.

Parti snaps och likörglas. 18/1900-tal.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
719712. RYDBERGS-GLAS.

Åldersslitage.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 579