KARMSTOLAR, 1 par, vitmålade, Carl Larsson-stil.

71963. KARMSTOLAR, 1 par, vitmålade, Carl Larsson-stil.

tidigt 1900-tal.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

tidigt 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 551