Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Konst
Måleri
MARTIN KALLERUP. Komposition med frukter, olja på duk, signerad Kallerup.
719508. MARTIN KALLERUP. Komposition med frukter, olja på duk, signerad Kallerup.
65 x 54 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
65 x 54 cm.
Helsingborgs Auktionskammare
831