OSTINDISKT PORSLIN, 4 delar, Kina.

71930. OSTINDISKT PORSLIN, 4 delar, Kina.

2 vaser, burk med lock, skål.
Bl.a. dekor av figurscener.
Höjd ca 3-10 cm.

Bruksslitage. Skål med obetydliga nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 vaser, burk med lock, skål.
Bl.a. dekor av figurscener.
Höjd ca 3-10 cm.

Antal besök: 959