FIOLSKED, silver, Jonas Yman, Växjö, 1787.

719155. FIOLSKED, silver, Jonas Yman, Växjö, 1787.

Längd ca 20,5 cm.

Ålders samt bruksslitage. Bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 20,5 cm.

Antal besök: 545