GLASSERVISDELAR, 122 delar, "Silvia", Ingeborg Lundin, 1900-tal.

71884. GLASSERVISDELAR, 122 delar, "Silvia", Ingeborg Lundin, 1900-tal.

15 champagne, 17 +5 vin, 12 snaps, 13 likör, 17 portvin, 24 + 6 whisky, 11 vatten/öl, konfektskål, karaff.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 1 117