VITRINSKÅP, engelsk stil, Cempo Product London, 1900-talets andra hälft.

718585. VITRINSKÅP, engelsk stil, Cempo Product London, 1900-talets andra hälft.

Bredd 98 cm, djup 35 cm, höjd 125 cm.

Ett hyllplan med nagg, överstycke saknas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 996