VAS, stengods, "Sgrafitto", jugend, Josef Ekberg.

71825. VAS, stengods, "Sgrafitto", jugend, Josef Ekberg.

Daterad 1911, Höjd 28.

Slitage, fläckar, mynningssprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Daterad 1911, Höjd 28.

Antal besök: 673