ERNEST ARTHUR ROWE. Akvarell, signerad.

71765. ERNEST ARTHUR ROWE. Akvarell, signerad.

Trädgårdsmotiv. 25 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram. Ej inglasad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trädgårdsmotiv. 25 x 35 cm.

Antal besök: 1 487