KARMSTOLAR, 2 st, jugend, 1900-talets första kvartal.

71739. KARMSTOLAR, 2 st, jugend, 1900-talets första kvartal.

Ek med pergamoidklädsel Längd 53 Bredd 53 Höjd 104.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 749