Göteborgs Auktionsverk
Belysning & Lampor
Taklampor
LJUSKRONA, 1900-tal, höjd 50 cm.
71715. LJUSKRONA, 1900-tal, höjd 50 cm.
Mässing, 6 ljusarmar.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Mässing, 6 ljusarmar.
Bruksslitage.
Göteborgs Auktionsverk
636