REKLAMBURK, plåt, Tuborg.

REKLAMBURK, plåt, Tuborg.
716673. REKLAMBURK, plåt, Tuborg.

Diameter ca 22. Höjd ca 40 cm.

Ytslitage. Bucklor. Något anlupen metall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 819