PARTI KERAMIK, 5 delar, Gabriel, 1900-tal.

716530. PARTI KERAMIK, 5 delar, Gabriel, 1900-tal.

Ytterfoder, (2), höjd 11,5, diameter 23,5 cm.
Vas, höjd 16,5, diameter 10,5 cm.
Skål, höjd 5, diameter 16,5 cm.
Ljusstake, höjd 7,6, diameter 15,5 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 261