Gomér & Andersson Linköping
Konst
Måleri
GUNNAR LINDBERG. "Mot ormberget". Olja på pannå. Signerad och daterad 49.
71651. GUNNAR LINDBERG. "Mot ormberget". Olja på pannå. Signerad och daterad 49.
37 x 44 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
37 x 44 cm.
Gomér & Andersson Linköping
1 468