INSTRUMENT, Cittra samt dragspel, barnmodell.

716428. INSTRUMENT, Cittra samt dragspel, barnmodell.

Dragspel i box. barnmodell.

Slitage, skador. 1 knapp lös men följer med.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dragspel i box. barnmodell.

Antal besök: 869