LODUR, 18/1900-tal.

LODUR, 18/1900-tal.
716065. LODUR, 18/1900-tal.

Lod, pendel samt nyckel finns. Total höjd ca 108 cm.

Slitage sprickor, dekordelar saknas. Krön troligen kompletterat. Ej funktionstestat. Fanérskador /-resningar.

Gör en kostnadsfri värdering!
716065. LODUR, 18/1900-tal.

Antal besök: 6 682