IVAR GUSTAFSSON. Akvarell.

IVAR GUSTAFSSON. Akvarell.
715670. IVAR GUSTAFSSON. Akvarell.

Stadsbild. Karlskrona. 40x53 cm.

Mindre ytslitage.

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Ivar Gustafsson (1890–1977)

Antal besök: 1 631