ANSGARIUS BÖRJESSON. Olja på duk.

715631. ANSGARIUS BÖRJESSON. Olja på duk.

Landskap. Signerad samt daterad -59. 39x51 cm.

Mindre ytslitage.

Ansgarius Börjesson (1903–1990)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 366